Opitý plyn vrtuľníkom do Ruska

Autor: Michal Daniel | 25.9.2013 o 9:05 | (upravené 29.9.2013 o 18:23) Karma článku: 21,72 | Prečítané:  1268x

Zviera sa mi päsť, keď posledné dni stále čítam a počúvam o primitivizme a skorumpovanosti našich sociálnych tragédov. Ako je vôbec možné, že strana s 44,4% dokáže vyrobiť toľko káuz za pár dní? To je tento národ naozaj taký sprostý? To tu ozaj nemáme niečo dôstojnejšie, čo by za tie peniaze sedelo vo vláde a v parlamente? Asi neostáva nič iné a len sucho konštatovať - aký národ, taká vláda.

Najprv ide Robko ako najväčší svätec kupovať SPP, no k tomuto galaktickému tunelu v hodnote cca pol miliardy eur sa radšej ani vyjadrovať nebudem. K tejto téme už toho bolo zverejnené dosť, i keď asi v inom jazyku, keďže tu máme stále minimálne 40% slepých oviec, ktoré asi ozaj veria, že ten chrabrý princ s kolou kupuje lacnejší plyn. Tento princ sa však ani neunúval sedieť na zadku v parlamente, keď sa ho opozícia snažila odvolať. Radičová tam sedela, Fico to nepokladá za potrebné. Tu už sa pozastavuje rozum nad arogantnosťou tohto človeka. Zbabelec, ktorý ani nevie čeliť opozícii a občanom pri jeho odvolávaní. Zrejme je zaneprázdnený klikovaním, aby sa viac páčil sekretárke, ktorá s radosťou slabučko hryzká.

Ďalšia kauza má smutnejší charakter. Čo je smutnejšie ako pol miliardový tunel a arogancia moci v plnej sile? Ľudský život. Nestačí, že táto vláda devastuje tento štát? Ministerstvo zdravotníctva na čele s pani ministerkou Zvolenskou si to nemyslí, pretože s ľudskými životmi hazardovali ako v kasíne. Vďaka ich amaterizmu možno zomrel človek. To už sa žiaľ nikto nedozvie, či by jej prevoz vrtuľníkom zachránil život. Namiesto toho, aby ministerka vyvodila osobnú zodpovednosť za túto stupídnu chybu a aspoň sa ospravedlnila rodine pozostalej, tak napíše tento primitívny blog, v ktorom obviňuje inú stranu z vytĺkania politického kapitálu. To už v sebe nemáte ani kúsok cti?!

Ako keby toho už nebolo dosť, tak k tomu môžeme pridať aj pánov poslancov z radov SMERu, ktorí si spravili z odvolávania Ficovho kabinetu veľkolepú párty. Namiesto sedenia v parlamentných laviciach sa otvárali fľaše. Bežný človek, ktorý príde do práce pod vplyvom alkoholu v okamihu letí, no naši páni poslanci si to môžu bez akýchkoľvek následkov dovoliť, pretože predseda parlamentu Paška to nemieni riešiť. Snáď nebude kaziť zábavu, veď 100 fliaš je taký štandardný (nové obľúbené slovo v klube SMERu) večer. Vyplýva nám z toho, že bežný človek nesmie byť v práci opitý, ale poslanec NR SR za stranu SMER, ktorý denne schvaľuje zákony platné pre nás všetkých, sa môže ožrať ako prasa a následne biť opozičných poslancov, prípadne sa pokúsiť zhodiť ich z terasy, pričom ostatní "poslanci" z tejto paródie na politickú stranu sa tomu smejú. Tomu sa hovorí hanba, stoka národa, určite nie poslanci zákonodarného zboru.

Na druhú stranu som veľmi rád, že môj názor zdieľajú aj štyri poslankyne SMERu (Laššáková, Gabániová, Vitteková, Rošková), keďže sa na to už nemohli pozerať a vybrali sa do Ruska vládnym špeciálom. Komerčné linky asi nelietajú a ako hovorí ujo Kaliňák „treba ich zalietavať". Dámy mali výlet, lietadlo zaletené, nie je o čom. Azda len daňovníkov zabolí, že tento výlet údajne stál 44 000 eur. Tu by som rád Ficovej družine pripomenul ako sa obuli do Sulíka za jeho súkromný let do Rakúska za jeho vlastné peniaze (640€). Kde je teraz Zmajkovičová a Fico? Súkromný let bol nehoráznosť a výlet poslankýň SMERu za 44 000 eur, ktoré cvakajú daňoví poplatníci, je v poriadku?

SMERáci toho stihli obdivuhodné množstvo za tak krátky čas. Môžeme k tomu prirátať Jahnátkove rodinkárstvo na ministerstve, ale to je slabý odvar už spomínaných a iných špinavostí. Škoda, že nič z toho nie je prospešné pre občanov, no na to už sme si mohli zvyknúť od tejto červenej chamrade, ktorá sa svojim vlastným voličom smeje do tváre, že sú takí hlúpi, keď im žerú tie ich demagogické bludy. Zaujímalo by ma dokedy si necháme od tejto bezcharakternej bandy klamárov, ktorá háji záujmy svojich mecenášov a nie občanov, skákať po hlave.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Británia sa rozhodla, hranice aj pre Slovákov chce zatvoriť už v marci

Theresa Mayová chystá obmedzenie voľného pohybu oznámiť v rovnaký deň, kedy oficiálne spustí rokovania o brexite.


Už ste čítali?